İZMİR BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ YERİNDE İNCELEME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Koordinasyonunda planlanan 2. Bölgesel Değerlendirme Toplantısı İzmir, Manisa ve Aydın illerinin katılımıyla İzmir’de gerçekleştirildi.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanlığı, Hasta Çalışan Hakları ve Güvenliği Daire Başkanlığı, Sağlık Bakım ve Hasta Hizmetleri Eğitim Daire Başkanlığı, Tedarik Planlama, Stok ve Lojistik Yönetimi Daire Başkanlığı, İdari Hizmetler ve İletişim Yönetimi Daire Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı İzmir Sağlık İl Müdürlüğüne bağlı Türkan Özhilhan Devlet Hastanesi Konferans Salonunda düzenlendi.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi için gerçekleştirilen toplantı Şehir Hastanemiz inşaat alanında gerçekleştirildi.Genel Müdürmüz Prof. Dr. Murat ALPER, Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Sayit Çelebi ile Daire çalışanları ve İzmir İl sağlık Müdürmüz Uzm.Dr. Bediha SALNUR,il sağlık yöneticileri ile birlikte yüklenici firma yetkilileri ile gerçekleştirilen toplantı tüm gün boyu devam etti.


Sosyal Medyada Paylaş: Facebook'ta Paylaş