Adana Mersin İsparta Şehir Hastaneleri Yerinde Değerlendirme

ADANA ŞEHİR HASTANESİ

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Murat ALPER ve beraberindeki heyet, Adana Şehir Hastanesinde incelemede bulunarak, inceleme sonrası değerlendirme toplantısı yaptılar.

Tıbbi süreç, kalite, otelcilik, Bilgi işlem hizmetlerinin yerinde gözlem ve değerlendirmesini yapan ekip, sonrasında doktorlarımız, servis sorumlu hemşirelerimiz, karşılama-yönlendirme, güvenlik ve temizlik personellerimiz, hastane yöneticilerimiz ve ADN PPP Sağlık Yetkilileri ile toplantılar yaparak hastane işleyişi ile ilgili değerlendirme yaptılar.

Kapanış toplantısı ise Adana Şehir Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Koray DAŞ, Hastane yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.?

 

MERSİN ŞEHİR HASTANESİ

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Murat ALPER ve beraberindeki heyet, Mersin Şehir Hastanesinde incelemede bulunarak, inceleme sonrası değerlendirme toplantısı yaptılar.

Tıbbi süreç, kalite, otelcilik, Bilgi işlem hizmetlerinin yerinde gözlem ve değerlendirmesini yapan ekip, sonrasında doktorlarımız, servis sorumlu hemşirelerimiz, karşılama-yönlendirme, güvenlik ve temizlik personellerimiz, hastane yöneticilerimiz ve CCN Sağlık Yetkilileri ile toplantılar yaparak hastane işleyişi ile ilgili değerlendirme yaptılar.

Kapanış toplantısı ise Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan BAHÇACI Mersin Şehir Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Recep AYDIN, Hastane yöneticileri ve CCN Sağlık Yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanımız Sayit ÇELEBİ yerinde incelemelerde bulunmak üzere Isparta Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti.  Ziyaret öncesi İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet KARAKAYA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu ve birlikte heyet halinde Isparta Şehir Hastanesi birimleri ve polikliniklerinde incelemelerde bulundu.

 

Tıbbi süreç, kalite, otelcilik, Bilgi işlem hizmetlerinin yerinde gözlem ve değerlendirmesini yapan ekip, sonrasında doktorlarımız, servis sorumlu hemşirelerimiz, karşılama-yönlendirme, güvenlik ve temizlik personellerimiz, hastane yöneticilerimiz ve Isparta Şehir Hastanesi Yatırım İşletme A.Ş. Sağlık Yetkilileri ile toplantılar yaparak hastane işleyişi ile ilgili değerlendirme yaptılar.

Isparta İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet KARAKAYA, Isparta Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Vehbi YÖRÜKER, Hastane yöneticileri ve Sağlık Yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.

Sosyal Medyada Paylaş: Facebook'ta Paylaş